U bent hier: Home » Nieuws » Audio » Versterkers » LFD Audio bij Hanze Hifi

LFD Audio bij Hanze Hifi

donderdag 7 augustus 2008, geplaatst door Hear+See | 1820 keer bekeken

Sinds kort is Hanze Hifi in Zwolle importeur van het Britse versterkermerk LFD Audio. Ondanks dat het merk al sinds 1987 bestaat, worden de versterkers nog steeds op kleine schaal geproduceerd in Calcton-on-Sea in Essex. Het is een erg traditioneel Brits Hifi bedrijf waar alle producten grotendeels met de hand worden gebouwd. Het bedrijf wordt gerund door twee exacte wetenschappers, maar een belangrijke pijler van LFD is toch zeker ook de subjectieve waarneming. Prachtige vervormingcijfers staan niet altijd garant voor een mooi geluid, aldus Hanze Hifi.

 

De ontwerpers combineren de subjectieve evaluaties met state of art ontwerpen om vast te kunnen stellen welk onderdeel welke plaats moet krijgen. Een tijdrovende aanpak die volgens de nieuwe importeur leidt tot meer transparantie, een grotere ruimtelijkheid en een betere afbeelding.

 

Voor de versterkers wordt een minimale hoeveelheid onderdelen gebruikt. Hierbij wordt volgens Hanze Hifi bewust gekozen voor hoogwaardige bedrading op plaatsen waar andere ontwerpers zouden kiezen voor een simpele printbaan. Deze keus wordt echter alleen gemaakt als deze de muzikale kwaliteit hierdoor verbetert. Hoewel er in een LFD versterker in absolute zin meer kabellengte is toegepast, is in veel gevallen is de signaalweg in de LFD versterker tot vijf maal dan die in een concurrerende versterker, aldus Hanze Hifi. 


De nieuwe aanwinst van Hanze Hifi is verkrijgbaar voor 1750 euro. Dat is de lijn uitvoering. De uitvoering met MM phono-trap kost 2100 euro.

 


« Vorige nieuwsbericht
Nieuwe Aquos televisies
Volgende nieuwsbericht »
Minisetje van Kenwood


Wat is een MM-phono- trap? Ik ben zeer geinteresseerd in die LFD-versterker, mede op grond van recensies in HiFi.nl en België, van een aldaar gevestigde dealer. Klopt het dat Hanze Hifi de enige Nederlandse dealer is? Met dank en groet, Ferd Op de Coul, Son en Breugel (Nbr)
Ferd op 09 oktober 2009 19:46

U kunt voor meer informatie terecht op www.lfdaudio.com.
Yvonne op 12 oktober 2009 08:22


Reageer op het nieuwsbericht

Inloggen

Bestaande gebruikers kunnen hier inloggen.

Inloggen


Verstuur