U bent hier: Home » Nieuws » Televisie » Televisie Algemeen » XEL-1 vanaf december te koop

XEL-1 vanaf december te koop

vrijdag 26 september 2008, geplaatst door Hear+See | 387 keer bekeken

Sony`s 11-inch oled-televisietje is vanaf december eindelijk in Nederland te koop. De XEL-1 verscheen eerder al op de markt in Japan en de Verenigde Staten. Oled-televisies zijn een stuk milieuvriendelijker dan lcd- en plasmatelevisies en wordt daarom ook wel als de techniek voor de toekomst gezien. Ook zijn dergelijk televisies duurder om te produceren. Naast de XEL-1 brengt Sony nog een aantal andere producten naar de Nederlandse markt die eerder al in het buitenland waren aangekondigd.

 

Draadloze tv’s
Sony introduceert dit najaar de EX1 en de ZX1. Beide televisies zijn zeer geschikt om aan de muur te hangen, want de bekabeling blijft uit het zicht dankzij een speciaal meegeleverd kastje. De enige kabel die je nog zal zien is de stroomkabel. Het kastje kan geplaatst worden waar je maar wilt, dus ook netjes opgeborgen in een kast. Iedere televisie heeft zijn eigen kastje, het is dus helaas niet mogelijk meerdere televisies op één kastje aan te sluiten. De televisies zijn vanaf december te koop. 


200Hz tv
Als eerste ter wereld produceert Sony een 200Hz lcd-televisie. De Bravia Z4500-serie vanaf veertig inch beschikt over motionflow 200Hz. De televisie is hierdoor zeer geschikt voor snelle beelden zoals sportuitzendingen of voor het spelen van games. Vanaf oktober ligt de 200Hz tv in de winkel. 


Blu-ray

Om uitgebreid te kunnen genieten van high definition zal Sony zijn blu-ray-speler collectie flink gaan uitbreiden. Naast spelers, komen er ook home cinema systemen waar een blu-ray-speler bij in zit. Een blu-ray-recorder van Sony komt voorlopig nog niet naar Nederland. Wellicht volgend jaar wanneer er meer zenders in hd gaan uitzenden.

 

Sountina
Luidsprekerliefhebbers kunnen uitkijken naar de Sountina. Een 360 graden vertical drive glazen speaker systeem. Volgens Sony vult één Sountina je hele kamer of ruimte met geluid. De Sountina is onder meer uitgerust met een actieve versterker. Er hangt wel een prijskaartje aan. De bijzonder vormgegeven luidspreker kost ongeveer 10.000 euro. 


Rolly
Gadgetverzamelaars opgelet: ook de Rolly komt naar Nederland. De dansende mp3-speler is vanaf oktober verkrijgbaar.

 


« Vorige nieuwsbericht
SR6003: zevenkanaals receiver
Volgende nieuwsbericht »
Nieuwe Dell projector

Er zijn nog geen reacties...

Reageer op het nieuwsbericht

Inloggen

Bestaande gebruikers kunnen hier inloggen.

Inloggen


Verstuur