- 02/09 · Sharp onthult BD-HP90S : ultraplatt...
- 02/09 · Teufel onthult topmodel T 500 stere...
- 02/09 · Samsung Galaxy Tablet ook als mobie...
- 02/09 · Lenco introduceert soundbar met 3D ...
- 02/09 · Sony presenteert 3D projector VPL-V...
- 01/09 · Philips ontvangt Ziggo certificerin...
- 01/09 · IFA preview: wat kunnen we van Kenw...
- 01/09 · PR-SC5508 : 1e Onkyo 3D THX preampl...
- 31/08 · Vrij kunnen bewegen met Logitech He...
- 31/08 · Penhold wordt ELAC distributeur voo...
- 31/08 · Marantz onthult KI Pearl Lite syste...
- 31/08 · LG lanceert PX950N 3D tv met THX ce...
- 30/08 · LG DP1 mediaspeler: multimedia best...
- 30/08 · Denon introduceert DCD-A100 cd/sacd...
- 30/08 · Vita Audio presenteert R1 MkII tafe...
- 30/08 · LG onthult LEX8 3D tv met nano led ...
- 29/08 · CA Electronics kondigt de Plate aan
- 29/08 · Network Media Systems Europees dist...
Philips bootst 9.1 systeem na
Je kunt volgens Philips niet alleen 7.1 systemen nabootsen, maar ook 9.1 systemen. Philips introduceert zo`n thuisbioscoop systeem dat tevens voorzien is van een dvd-speler, de HTS9810. Volgens Philips kun je met dit systeem genieten van een omhullende en realistische cinemabeleving. Het nieuwe thuisbioscoop systeem maakt onderdeel uit van de Philips design collectie. Dat is onder andere te zien aan de rond afgewerkte hoeken, de zwarte glanzende uitstraling en het gladde bedieningspaneel.
Het systeem bestaat uit vier luidsprekers op voet, een centerspeaker, een dvd/versterkereenheid en een subwoofer. De achterluidsprekers zijn draadloos, dus je hebt geen last van kabels die door de woonkamer lopen. Deze vijf luidsprekers worden aangedreven door Ambisound en maken gebruik van de Philips 9.1 cinema sound-technologie. Hiermee wordt de indruk gewekt dat er negen luidsprekers in de huiskamer staan.
De subwoofer, met digitale klasse D-versterker van 130 watt, zorgt volgens Philips voor een diep en gedetailleerd laag geluid. De subwoofer is tevens voorzien van doubleBASS-verwerking om onder andere muziek en filmmuziek extra diepte te geven.
De Philips HTS9810 ligt sinds kort in de winkel en kost 1699 euro.
| « Vorige nieuwsbericht Thuisbioscoop van LG | Volgende nieuwsbericht » Blu-ray-cd’s van Sony |


